Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Club Friendly
Balestier Khalsa vs Young Lions
Darwin Premier League
Hellenic AC vs Casuarina FC
First Division
Kairat Almaty 2 vs SD Family
Turkistan vs Taraz
Liga Alef South
Agudat Sport Ashdod vs H. Bikat Hayarden
H. Marmorek vs Hapoel Bnei Lod
Hapoel Herzliya vs Shimshon Tel Aviv
Hapoel Kfar Shalem vs Ironi Modiin
Maccabi Shaarayim FC vs M. Ironi Ashdod
Shimshon Kafr Qasim vs Holon Yermiyahu
Liga Bet Play-Offs
Hamakhtesh Rumor Givatayim vs Maccabi Amishav Petah Tikva
Mumbai Elite League
Millat FC vs Reliance FYC
New South Wales League 1
Nepean vs Northern Tigers
NPL Northern NSW
New Lambton vs Weston Workers
NPL Queensland
Gold Coast Knights vs Brisbane City
NPL South Australian
Croydon vs Adelaide Olympic
Modbury Jets vs Adelaide City
Para vs NE Metrostars
NPL Tasmania
Glenorchy Knights vs Kingborough Lions
Riverside Olympic vs Launceston United
NPL Victoria
Oakleigh Cannons vs St Albans
Queensland Premier League
Caboolture vs Capalaba
Queensland Premier League 2
Grange Thistle vs North Lakes United
SA Premier League Reserves Women
Flinders United Res. Wom. vs Adelaide Univ. Res. Wom.
SA Premier League Women
Salisbury Inter Wom. vs Sturt Lions Wom.
West Adelaide Wom. vs Adelaide Comets Wom.
U19 League
Odense BK U19 vs Esbjerg U19
Victoria Premier League 1
Brunswick City vs Western Utd. U21
Werribee City vs Northcote City
Victoria Premier League 2
Essendon Royals vs North Sunshine Eagles
Brunswick Juventus vs Pascoe Vale
Victoria State League 1
Collingwood City vs Banyule City
Western Australia State League 1
Kingsley Westside vs Sorrento FC
Youth League
Krasnodar U19 vs Rubin Kazan U19
Nizhny Novgorod U19 vs Ural U19
Vorskla Poltava U19 vs Kolos Kovalivka U19
B League
Diamond Dolphins vs Shimane
B League 3
Saitama Broncos vs Tokushima Gambarous
CBA - Play Offs
Zhejiang Chouzhou vs Shanghai
Xinjiang vs Guangzhou
CDBL
Guangdong Miners vs Liaoning Warriors
IBL
Bima Perkasa Yogyakarta vs Pelita Jaya
KBL - Play Offs
KCC Egis vs Wonju DB
NBL1 North
Mackay Meteors vs Brisbane Capitals
NBL1 South
Mt Gambier vs NW Tasmania
NBL1 West Women
Kalamunda Eastern Suns Wom. vs Warwick Senators Wom.
Perry Lakes Hawks Wom. vs Perth Redbacks Wom.
Mandurah Magic Wom. vs Beeliar Boodjar Wom.
Rockingham Flames Wom. vs Willetton Tigers Wom.
P. League+
Formosa Dreamers vs New Taipei Kings
Philippine Cup
Barangay Ginebra San Miguel vs TNT Tropang Giga
SBL
Yulon Luxgen Dinos vs Taiwan Beer
Super League
H. Afula vs Hapoel Tel-Aviv
Superleague - Play Offs
TSU vs Kavkasia
VTB United Youth League
Khimki Moscow Region Youth vs Zenit St. Petersburg Youth
MBA Moscow Youth vs Parma Perm Youth
WCBA Women - Play Offs
Sichuan Wom. vs Inner Mongolia Wom.
Barcelona (Spain), clay
Cameron Norrie vs Tomas Martin Etcheverry
Bucharest (Romania), clay
Francisco Cerundolo vs Federico Coria
Corentin Moutet vs Marton Fucsovics
Munich (Germany), clay - STB
Bhambri Y./Olivetti A. vs Erler A./Miedler L.
Oeiras 3 (Portugal), clay - STB
Vega Hernandez D./Walkow S. vs Bergevi F./Veldheer M.
Rouen (France), clay (indoor)
Sloane Stephens vs Yue Yuan
Stuttgart (Germany), clay (indoor)
Elena Rybakina vs Jasmine Paolini
W75 Chiasso (Switzerland), clay - STB
Radisic N./Wagner A. vs Gabric A./Vogt M.
Friendly International
Finland U20 vs Czech Republic U20
African Club Championship
Espoir vs Rukinzo
League 1 Women
Om-2 Wom. vs Olimp-2 NO Wom.
Liga Pro
Enerdzhi-pro vs Legion-pro
National Champs Women
Shandong Wom. vs Yunnan Wom.
Liaoning Wom. vs Zhejiang Kaiyuan Wom.
Spikers Turf
Maverick Hard Hitters vs VNS Griffins
Vyschaya League Women
Kaisar Wom. vs Aru-Astana Wom.
Youth League Cup
Lokomotiv Novosibirsk Youth vs Enisey Youth
Youth League Women
Tulitsa Youth Wom. vs Proton Youth Wom.
Superlig
Bursa Nilufer Belediyespor vs Konya
CPBL - First stage
TSG Hawks vs Chinatrust Brothers
Uni Lions vs Fubon Guardians
Wei Chuan Dragons vs Rakuten Monkeys
KBO
Doosan Bears vs Kiwoom Heroes
Hanwha Eagles vs Samsung Lions
KIA Tigers vs NC Dinos
Lotte Giants vs KT Wiz Suwon
SSG Landers vs LG Twins
NPB
Fukuoka S. Hawks vs Orix Buffaloes
Hanshin Tigers vs Chunichi Dragons
Hiroshima Carp vs Yomiuri Giants
Nippon Ham Fighters vs Chiba Lotte Marines
Yakult Swallows vs Yokohama BayStars
NRL
Parramatta Eels vs Dolphins
Jan Steffan vs Rotislav Hasmanda
Setka Cup
Vitalii Levshyn vs Anton Molochko
Maksym Mrykh vs Oleksandr Seluchenko
TT Cup
Adam Martin Rek vs Filip Marat
Adam Kosacky vs Jonas Kulveit
Michal Lysakowski vs Milosz Kukawka