Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Championship
Millwall vs West Brom
Super League
Shenzhen Xinpengcheng vs Cangzhou
Parva Liga
Pirin Blagoevgrad vs Etar
1. HNL Women
Hajduk Split Wom. vs Dinamo Maksimir Wom.
Berlin-Liga
Frohnauer SC vs SV Stern Britz
Blau-Weiss 90 Berlin vs Fuchse Berlin Reinickendorf
Division 1 - Norra
Vasalund vs Karlbergs
Division 1 - Sodra
Lunds vs Rosengard
Torns vs Torslanda
Division 2 - Norra Svealand
Viggbyholms vs Osteraker IFK
Division 2 - Norrland
Boden vs Gottne
Division 2 - Sodra Gotaland
IFK Karlshamn vs IFK Hassleholm
Division 2 - Vastra Gotaland
Astrio vs Tord
Division A
Marianske Lazne vs Cesky Krumlov
Division B
Cesky Brod vs Ostrov
Elitedivisionen Women - Relegation
B93 Wom. vs Aalborg Wom.
I Liqa
Imisli FK vs Shamakhi
III Liga - Group III
Gornik Zabrze II vs Kluczbork
Landespokal
Blockdiek vs Bremer
League Cup Women - Play Offs
Valur Wom. vs Breidablik Wom.
Leumit League
Hap. Ramat Gan vs Ironi Tiberias
Hapoel Afula vs H. Ironi Rishon
Hapoel Kfar Saba vs Nes Tziona
Kiryat Shmona vs Hapoel Umm al-Fahm
Nof Hagalil vs Bnei Yehuda
Liga Alef South
Hapoel Bnei Lod vs Hapoel Herzliya
M. Ironi Kiryat Malachi vs H. Marmorek
Liga Bet South
Hapoel Azor vs Maccabi Amishav Petah Tikva
Meistriliiga Women
Saku Sporting Wom. vs Tabasalu Wom.
Viimsi JK Wom. vs Tallina Kalev Wom.
Moravskoslezsky KP
Dolni Datyne vs Kravare
National League North
Gloucester vs Brackley Town
Persha Liga - Promotion Group
Livyi Bereg vs Ahrobiznes Volochysk
Premier League
Airtel Kitara vs BUL
Premier League - Losers stage
Tadamon vs Tripoli
Premijer Liga BiH
Igman K. vs Sloga Doboj
Regionalliga Nordost
Hertha Berlin II vs Lokomotive Leipzig
Super Liga
Cukaricki vs Novi Pazar
Tercera RFEF - Group 12
Las Palmas B vs Villa Santa Brigida
Tercera RFEF - Group 14
Olivenza vs Jaraiz
Youth League
Chertanovo M. U19 vs FK Orenburg U19
CBA
Beijing vs Jilin
Guangdong vs Zhejiang Guangsha
Nanjing Tongxi vs Shanxi Zhongyu
Tianjin vs Guangzhou
Liga 1
Agronomia Bucuresti vs CSS VSK Gheorgheni
VTB United Youth League
BK Uralmash Yekaterinburg 2 vs Lokomotiv Kuban 2
WCBA Women - Play Offs
Jiangsu Phoenix Wom. vs Zhejiang Golden Bulls Wom.
Antalya (Turkey), clay
Polona Hercog vs Irina-Camelia Begu
Antalya (Turkey), clay - STB
Babos T./Zvonareva V. vs Kawa K./Schoofs B.
Girona (Spain), clay
Jesper De Jong vs Pedro Martinez
Girona (Spain), clay - STB
Eysseric J./Olivetti A. vs Cabral F./Patten H.
Naples 3 (Italy), clay
Matteo Gigante vs Samuel Vincent Ruggeri
Matteo Martineau vs Luca Nardi
Naples 3 (Italy), clay - STB
Liutarevich I./Manafov V. vs Arneodo R./Weissborn S.
NMHL - Play Offs
Yermak Angarsk vs Yunison Moscow
Optibet Hokeja Liga - Play Offs
Zemgale vs Mogo
Extraliga - Play Offs
VK Lvi Prague vs Pribram
National League - Play Offs
Taraz Jambil vs Pavlodar
National League A
IPRC Ngoma vs Kirehe
Serie B2 Cup Women
Star Volley Bisceglie Wom. vs Acrobatica Group Wom.
KBO
Doosan Bears vs KIA Tigers