Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Division 2
Wisla Pulawy vs Olimpia Elblag
BK Milan vs RS Tallinding
Latrikunda Utd vs Gambia Ports Authority
Wagadu FC vs Serrekunda Utd
Elite One - Championship Group
Yong Sports Academy vs Dynamo Douala
Elite One - Relegation Group
Union Douala vs Aigle Royal
UMS de Loum vs APEJES Academy
Elite Two - Championship Group
Feutcheu vs Bafoussam
Liga 2 - Championship Group
Hunedoara vs Gloria Buzau
Liga Alef South
Hapoel Kfar Shalem vs Shimshon Tel Aviv
Liga Bet South
Ramla vs Hapoel Ironi Gedera
Liga Nacional - Clausura
Zacapa vs Xelaju
Ligue 1
Dakar SC vs Teungueth
US Goree vs Casa
Guediawaye vs Mbour
Mali Cup
Djoliba vs US Bougouni
Premier League
Ethiopia Bunna vs Fasil Kenema
Kampala City vs Busoga
Promotion League
Breitenrain vs Paradiso
Reserve League - First stage
Sportivo Italiano Res. vs Excursionistas Res.
Serie D - Group E
Grosseto vs Mobilieri Ponsacco
Tercera RFEF - Group 1
Barbadas-Bentraces vs Alondras
Betanzos vs Arosa SC
Arzua vs Somozas
Tercera RFEF - Group 14
Diocesano vs Don Alvaro
Villafranca vs Pueblonuevo
Tercera RFEF - Group 17
Fraga vs CF Illueca
Tercera RFEF - Group 18
Villacanas vs Marchamalo
Huracan de Balazote vs Albacete B
Tercera RFEF - Group 2
Llanes vs Real Titanico
Praviano vs Tuilla
Tercera RFEF - Group 3
Bezana vs UD Samano
Castro vs Atletico Albericia
Tercera RFEF - Group 5
Vilassar de Mar vs Peralada
Tercera RFEF - Group 8
Bembibre vs Almazan
U20 League
VJS Vantaa U20 vs PPJ U20
ABA League
Zadar vs FMP Beograd
Divizia A - Winners stage
Corona Brasov vs CSM Targu Mures
I Divisioona A - Play Offs
Jyvaskyla vs Huima
Kipina vs Raholan Pyrkiva
Honka vs Pyrinto Tampere 2
Korisliiga Women - Play Offs
Pyrinto Wom. vs Forssan Alku Wom.
LEB Plata
Prat Joventut vs CB Santfeliuenc
Liga Femenina Women
Ferrol Wom. vs IDK Gipuzkoa Wom.
Valencia Wom. vs Perfumerias Avenida Wom.
LKL
Lietkabelis vs Rytas
NBL - Winners stage
Balkan vs CSKA Sofia
NKL - Play Offs
BC Olimpas Palanga vs Jurbarkas
Hottur vs Tindastoll
Premijer liga
Cedevita Junior vs Bosco
TB2L - Play Offs
High Touch vs Karamursel
VTB United League - Losers stage
Runa Basket Moscow vs Nizhny Novgorod
VTB United League - Winners stage
CSKA Moscow vs Zenit Petersburg
Girona (Spain), clay
Gastao Elias vs Nikolas Sanchez Izquierdo
Miami (USA), hard
Alexander Zverev vs Fabian Marozsan
Miami (USA), hard - STB
Bopanna R./Ebden M. vs Granollers M./Zeballos H.
Naples 3 (Italy), clay - STB
Barrientos N./Matos R. vs Nouza P./Rikl P.
Sao Leopoldo (Brazil), clay
Andrea Collarini vs Enzo Couacaud
Sao Leopoldo (Brazil), clay - STB
Reis da Silva J./Torres J. B. vs Romboli F./Zormann Da Silva M.
Championship - Play Offs
Kremenchuk vs Sokil Kyiv
Chance Liga - Play Offs
Zlin vs Litomerice
EHL - Relegation
Gruner vs Narvik
Ringerike vs Comet
Extraleague - Play Offs
Gomel vs Zhlobin
Extraliga - Play Offs
Trinec vs Ceske Budejovice
KHL - Play Offs
Lokomotiv Yaroslavl vs Avangard Omsk
Liiga - Play Offs
Karpat vs Jukurit
Pelicans vs IFK Helsinki
Tappara vs TPS Turku
NMHL - Play Offs
Bobrov vs Tambov
Dizelist vs Olympia
VHL - Play Offs
Almetyevsk vs Kurgan
WCH IIIB Women
Bosnia & Herzegovina Wom. vs Thailand Wom.
Presov vs Komarno
Mestaruusliiga - Play Offs
Akaa vs VaLePa
Hurrikaani vs Savo
PlusLiga
Rzeszow vs Cuprum
Sultanlar Ligi Women
Fenerbahce Wom. vs Eczacibasi Wom.
Superliga
Vllaznia vs Elbasani
SuperLiga - Play Offs
Dea Sport Burgas vs Cherno More
NB I Women
Kisvardai KC Wom. vs Budaors Wom.
MTK Budapest Wom. vs Alba Fehervar Wom.
Mosonmagyarovar Wom. vs Vasas Wom.
Vaci Wom. vs Ferencvaros Wom.
NLA - Play Offs
Zurich vs St. Gallen
Setka Cup
Vadim Reva vs Hennadi Buianover
TT Cup
Pedro Campoy vs Oscar I Alonso