Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Club Friendly
Mikkeli vs KuPS Akatemia
2. Liga
Povazska Bystrica vs FK Humenne
2nd Division
AB Copenhagen vs Nykobing
Thisted FC vs Brabrand
3. Liga - East
Lipany vs Snina
3. Liga - West
Dubnica vs Castkovce
Algeria Cup U21
Saoura U21 vs Constantine U21
Campionato Primavera 4
Trento U19 vs Pontedera U19
Central Youth League
Polonia W. U19 vs Warta P. U19
Elite One - Championship Group
Gazelle vs Victoria United
Elite One - Relegation Group
Fauve Azur Elite vs Fortuna Mfou
Elite Two - Championship Group
Feutcheu vs Bafoussam
Elite Two - Relegation Group
Foncha vs FC Rangers of Bafut
AS Fap vs Yafoot
Leopard de Douala vs Bafang
First Division
Lushnja vs Vora
III Liga - Group III
Sleza Wroclaw vs Zielona Gora
I-League
Aizawl vs Churchill Brothers
Liga 1
Persib Bandung vs FC Bhayangkara
Persik Kediri vs Persikabo 1973
Premier League
Defence Force vs Welayta Dicha
Premier Soccer League
Arenel Movers vs Herentals
Prva NL
Bijelo Brdo vs Sesvete
Dugopolje vs Dubrava
Reserve League
Defensor Sporting Res. vs Juventud De Las Piedras Res.
Serie D - Group A
Bra vs Lavagnese
Serie D - Group B
Desenzano vs Villa Valle
Legnano vs Brusaporto
Ponte San Pietro vs Clivense
Serie D - Group C
Montebelluna vs Castegnato
Bassano vs Montecchio Maggiore
Serie D - Group D
Aglianese Calcio vs AC Carpi
San Donnino vs Pistoiese
Forli vs Lentigione
Mezzolara vs Ravenna
Prato vs Sangiuliano City
SCD Progresso vs Corticella
Serie D - Group E
Follonica Gavorrano vs Figline
SC Cenaia vs Livorno
Serie D - Group F
Fano vs Atletico Ascoli
United Riccione vs Termoli
Vastogirardi vs Matese
Sambenedettese vs Calcio Chieti
S. N. Notaresco vs Real Monterotondo
Serie D - Group G
Anzio Calcio 1924 vs Flaminia
Cynthialbalonga vs Ischia
Romana vs Nocerina
Latte Dolce vs Gladiator
Serie D - Group H
Barletta vs Fidelis Andria
Santa Maria Cilento vs Casarano
Serie D - Group I
Siracusa vs USD Ragusa
Portici 1906 vs S. Agata
Reggio Calabria vs Akragas
Division 1
Champville vs Antranik Beirut
NSA vs Homenetmen Beirut
League U22
Rustavi U22 vs Sokhumi Georgia U22
NBL1 West
Willetton Tigers vs Lakeside Lightning
Girona (Spain), clay
Alejandro Moro Canas vs Joao Sousa
Nicolas Moreno De Alboran vs Cristian Garin
Girona (Spain), clay - STB
Rincon D./Roca Batalla O. vs Cabral F./Patten H.
Naples 3 (Italy), clay
Fabio Fognini vs Arthur Gea
Matteo Martineau vs Franco Agamenone
Naples 3 (Italy), clay - STB
Hidalgo D./Rodriguez C. vs Guinard M./Jacq G.
Frantzen C./Jebens H. vs Andreozzi G./Reyes-Varela M. A.
Sao Leopoldo (Brazil), clay
Genaro Alberto Olivieri vs Adolfo Daniel Vallejo
Championship U20 - Play Offs
Jas Batyr U20 vs Barys U20
KHL - Play Offs
Magnitogorsk vs Spartak Moscow
WCH IIIB Women
Israel Wom. vs Singapore Wom.
Sultanlar Ligi Women
Nilufer Bld. Wom. vs Vakifbank Wom.
1. Division
Aarhus HC vs Tonder
Odense vs FIF
Skovbakken vs Sydhavsoerne
Vendsyssel vs Midtjylland
Liga Pro
Jindrich Vrba vs Jaroslav Strnad 1961