kapat

Eredivisie - Relegation - Play Offs

Den Haag vs Excelsior

0-0 | FH

Friendly International U19

Denmark U19 vs Germany U19

4-1 | SH

Parva Liga - Championship Group

Ludogorets vs Lok. Plovdiv

3-0 | SH

WAFU Cup of Nation Women U20

Mali U20 Wom. vs Gambia U20 Wom.

0-1 | HT
Canlı Bahisler
  • Futbol
  • Dk
  • Skor
  • Karşılaşma
  • Maç Bahsi
  • Sonraki Gol
  • Toplam Gol
    • 1
    • x
    • 2
    • 1
    • x
    • 2
    •  
    • Üst
    • Alt
  • 92:08
  • 1-0
  • HJK vs Gnistan
  • 0
  • 94:47
  • 1-3
  • VPS vs KuPS
  • 0
  • 93:00
  • 2-2
  • Polet Ljubic vs Tutin
  • 0
  • 75:00
  • 0-0
  • Flint City vs Union FC Macomb
    • 1,55
    • 2,46
    • 12,90
    • 1,50
    • 2,60
    • 8,50
    • 0.5
    • 1,35
    • 2,60
  • 44
  • 92:08
  • 0-1
  • One Rocket vs Enyimba
  • 0
  • 90:29
  • 2-0
  • CSM Focsani vs Bucovina Radauti
    • 6,15
    • 1,11
    • 8,75
    • 2.5
    • 4,20
    • 1,11
  • 19
  • 95:00
  • 0-1
  • Popesti Leordeni vs Afumati
  • 0
  • 96:11
  • 3-0
  • Unirea Ungheni vs CSM Zalau
  • 0
  • 94:04
  • 0-0
  • Vedita Colonesti vs Campulung
  • 0
  • 99:00
  • 3-3
  • DMedia vs Ostrovets
  • 0
  • 93:58
  • 0-0
  • Sighetu Marmatiei vs Gloria 2018 Bistrita
  • 0
  • 95:47
  • 1-1
  • Plateau United vs Sunshine Stars
  • 0
  • 79:00
  • 1-0
  • Al Quwa Al Jawiya vs Al Kahraba
    • 1,03
    • 9,15
    • 51,90
    • 2,79
    • 1,50
    • 7,85
    • 1.5
    • 2,25
    • 1,50
  • 37
  • 63:38
  • 3-0
  • Ludogorets vs Lok. Plovdiv
    • 1,75
    • 2,84
    • 4,40
    • 3.5
    • 1,30
    • 2,84
  • 38
  • 66:20
  • 0-0
  • Bratstvo Gracanica vs BFK Simm Bau
    • 2,00
    • 2,20
    • 5,75
    • 1,85
    • 2,60
    • 4,30
    • 0.5
    • 1,35
    • 2,60
  • 47
  • 63:43
  • 1-0
  • Celik Zenica vs Jedinstvo Bihac
    • 1,06
    • 7,40
    • 29,85
    • 1,90
    • 2,20
    • 5,45
    • 1.5
    • 1,50
    • 2,20
  • 42
  • 66:21
  • 0-0
  • Hadzici vs Stupcanica
    • 4,50
    • 1,70
    • 3,15
    • 3,85
    • 1,83
    • 2,79
    • 0.5
    • 1,75
    • 1,83
  • 41
  • 66:25
  • 0-1
  • Mladost DK vs Gradacac
    • 23,90
    • 6,75
    • 1,08
    • 4,55
    • 2,65
    • 1,77
    • 1.5
    • 1,33
    • 2,65
  • 44
  • 64:54
  • 2-1
  • JaPS vs TPS
    • 1,80
    • 2,90
    • 4,55
    • 4,20
    • 2,95
    • 1,77
    • 3.5
    • 1,30
    • 2,95
  • 35
  • 66:24
  • 2-1
  • Jazz Pori vs VIFK
    • 1,17
    • 4,70
    • 12,50
    • 2,00
    • 2,90
    • 3,05
    • 3.5
    • 1,25
    • 2,90
  • 34
  • 67:13
  • 0-4
  • NK Dugopolje U19 vs NK Lokomotiva Zagreb U19
    • 2,55
    • 3,35
    • 2,15
    • 4.5
    • 1,20
    • 3,35
  • 28
  • 62:46
  • 3-1
  • Gorazde vs Gradina Srebrenik
    • 2,46
    • 2,10
    • 3,65
    • 4.5
    • 1,57
    • 2,10
  • 25
  • 65:24
  • 2-0
  • Bohunice vs Zlin B
    • 1,03
    • 9,15
    • 26,75
    • 2,90
    • 2,50
    • 2,35
    • 2.5
    • 1,37
    • 2,50
  • 41
  • 63:36
  • 1-0
  • Keski-Uusimaa vs Rovaniemi
    • 1,25
    • 4,05
    • 10,65
    • 2,60
    • 2,40
    • 2,75
    • 1.5
    • 1,42
    • 2,40
  • 44
  • 66:43
  • 0-1
  • Vaajakoski vs EPS
    • 12,20
    • 4,20
    • 1,25
    • 2,70
    • 2,40
    • 2,70
    • 1.5
    • 1,42
    • 2,40
  • 41
  • 64:18
  • 4-1
  • Denmark U19 vs Germany U19
    • 2,05
    • 2,84
    • 3,05
    • 5.5
    • 1,28
    • 2,84
  • 27
  • 65:00
  • 0-2
  • Kletsk vs Orsha
    • 3,65
    • 3,60
    • 1,62
    • 2.5
    • 1,15
    • 3,60
  • 41
  • 65:00
  • 0-7
  • Svisloch vs Baranovici
    • 10,65
    • 10,25
    • 1,02
    • 10.5
    • 2,60
    • 1,35
  • 27
  • 62:00
  • 2-1
  • Start Brno vs Hlucin
    • 1,35
    • 3,65
    • 7,85
    • 2,50
    • 3,00
    • 2,35
    • 3.5
    • 1,25
    • 3,00
  • 36
  • 69:00
  • 1-0
  • Trinec vs FK Frydek-Mistek
    • 1,15
    • 4,95
    • 16,40
    • 2,60
    • 1,95
    • 3,65
    • 1.5
    • 1,63
    • 1,95
  • 41
  • 57:26
  • 0-0
  • US Gendarmerie vs As Police Niger
    • 2,70
    • 1,80
    • 5,25
    • 2,45
    • 1,95
    • 4,40
    • 0.5
    • 1,65
    • 1,95
  • 42
  • 64:46
  • 0-3
  • Cuiavia Inowroclaw vs WDA Swiecie
    • 3,35
    • 2,50
    • 2,15
    • 3.5
    • 1,35
    • 2,50
  • 29
  • 45:00
  • 0-1
  • Levadia vs Tallinna Kalev
    • 1,70
    • 3,20
    • 4,20
    • 1,13
    • 6,85
    • 7,40
    • 1.5
    • 1,01
    • 6,85
  • 50
  • 45:00
  • 0-0
  • Paide vs Kalju
    • 2,46
    • 2,55
    • 2,95
    • 2,00
    • 4,20
    • 2,35
    • 0.5
    • 1,12
    • 4,20
  • 50
  • 45:00
  • 0-2
  • Rijeka vs D. Zagreb
    • 17,80
    • 7,50
    • 1,07
    • 2,10
    • 3,30
    • 2,70
    • 2.5
    • 1,23
    • 3,30
  • 51
  • 45:00
  • 0-0
  • Plzen vs Sparta Prague
    • 3,20
    • 2,30
    • 2,70
    • 2,60
    • 3,10
    • 2,30
    • 0.5
    • 1,25
    • 3,10
  • 56
  • 45:00
  • 0-0
  • Atlantis vs KPV Kokkola
    • 2,50
    • 2,45
    • 3,10
    • 2,10
    • 3,65
    • 2,46
    • 0.5
    • 1,15
    • 3,65
  • 50
  • 45:00
  • 0-2
  • Hajer vs Al Qadisiya Al Khubar
    • 20,75
    • 9,15
    • 1,04
    • 2,46
    • 4,30
    • 1,95
    • 2.5
    • 1,11
    • 4,30
  • 44
  • 45:00
  • 0-0
  • SK Hranice vs Rosice
    • 3,55
    • 2,30
    • 2,40
    • 2,84
    • 3,15
    • 2,05
    • 0.5
    • 1,23
    • 3,15
  • 50
  • 45:00
  • 0-0
  • Almagro Res. vs Deportivo Camioneros Res.
    • 2,65
    • 2,25
    • 3,30
    • 2,30
    • 3,00
    • 2,70
    • 0.5
    • 1,28
    • 3,00
  • 49
  • 45:00
  • 0-0
  • Defensores de Belgrano Res. vs Agropecuario Res.
    • 2,84
    • 2,10
    • 3,45
    • 2,46
    • 2,50
    • 2,90
    • 0.5
    • 1,40
    • 2,50
  • 48
  • 45:00
  • 0-1
  • Salitas vs Kozaf
    • 5,25
    • 2,90
    • 1,67
    • 1,90
    • 2,65
    • 4,05
    • 1.5
    • 1,33
    • 2,65
  • 46
  • 45:00
  • 1-0
  • NK Zagorec Krapina vs NK Mladost Petrinja
    • 1,25
    • 4,40
    • 8,65
    • 1,87
    • 4,50
    • 2,50
    • 1.5
    • 1,10
    • 4,50
  • 49
  • 45:00
  • 0-1
  • Lucko vs NK Vrapce
    • 6,60
    • 4,05
    • 1,35
    • 2,20
    • 5,45
    • 1,95
    • 1.5
    • 1,05
    • 5,45
  • 50
  • 45:00
  • 0-0
  • Lazne Bohdanec vs Prelouc
    • 1,95
    • 2,90
    • 3,65
    • 1,65
    • 6,10
    • 2,55
    • 0.5
    • 1,03
    • 6,10
  • 52
  • 45:00
  • 0-1
  • Mali U20 Wom. vs Gambia U20 Wom.
    • 4,65
    • 3,00
    • 1,70
    • 1,80
    • 3,40
    • 3,25
    • 1.5
    • 1,20
    • 3,40
  • 47
  • 45:00
  • 0-0
  • Jonava vs Atmosfera
    • 3,60
    • 2,70
    • 2,05
    • 2,65
    • 4,75
    • 1,75
    • 0.5
    • 1,08
    • 4,75
  • 43
  • 23:04
  • 0-1
  • Famalicao U23 vs Braga U23
    • 5,05
    • 3,60
    • 1,52
    • 1,95
    • 5,90
    • 2,10
    • 1.5
    • 1,04
    • 5,90
  • 84
  • İLK YARI
    • 19,40
    • 4,65
    • 1,15
    • 3,45
    • 1,68
    • 3,65
    • 1.5
    • 1,90
    • 1,68
  •  
  • 19:24
  • 0-0
  • Brauerei Egg vs RW Rankweil
    • 4,40
    • 3,95
    • 1,55
    • 2,65
    • 15,20
    • 1,40
    • 1.5
    • 1,07
    • 5,15
  • 93
  • İLK YARI
    • 4,70
    • 2,10
    • 2,15
    • 3,55
    • 2,75
    • 1,90
    • 0.5
    • 1,30
    • 2,75
  •  
  • 4:10
  • 0-0
  • Den Haag vs Excelsior
    • 2,50
    • 3,25
    • 2,45
    • 1,98
    • 10,65
    • 1,92
    • 1.5
    • 1,18
    • 3,85
  • 103
  • İLK YARI
    • 3,05
    • 2,20
    • 2,95
    • 2,50
    • 3,00
    • 2,46
    • 0.5
    • 1,30
    • 3,00
  •  
  • Basketbol
  • Dk
  • Skor
  • Karşılaşma
  • Maç Bahsi
    (Uzatma Dahil)
  • Toplam Sayı
    (Uzatma Dahil)
  • Toplam Sayı
    (Periyot)
    • 1
    • 2
    •  
    • Üst
    • Alt
    •  
    • Üst
    • Alt
  • 2:23
  • 77-96
  • Kutaisi vs Kavkasia
  • 3
  • 6:25
  • 55-40
  • Hapoel Jerusalem vs Hapoel Holon
    • 159.5
    • 1,50
    • 2,25
    • 36.5
    • 1,60
    • 2,10
  • 25
  • 10:00
  • 41-46
  • Rytas vs BC Wolves
    • 1,80
    • 1,90
    • 172.5
    • 1,50
    • 2,35
    • 41.5
    • 1,53
    • 2,20
  • 24
  • 10:00
  • 49-46
  • Unics Kazan vs Lokomotiv Kuban
    • 1,50
    • 2,40
    • 174.5
    • 1,45
    • 2,40
    • 39.5
    • 1,52
    • 2,25
  • 25
  • 10:00
  • 50-36
  • Chernomorets vs Spartak Pleven
    • 166.5
    • 1,63
    • 2,05
    • 38.5
    • 1,55
    • 2,15
  • 25
  • 10:00
  • 48-40
  • Nymburk vs Usti n. Labem
    • 1,03
    • 7,95
    • 164.5
    • 1,35
    • 2,75
    • 38.5
    • 1,55
    • 2,15
  • 27
  • 10:00
  • 51-28
  • Beselidhja vs Teuta Durres
    • 160.5
    • 1,45
    • 2,40
    • 40.5
    • 1,53
    • 2,20
  • 25
  • 10:00
  • 46-32
  • JKL Lady Dolphins Wom. vs Miracle Ravens Wom.
    • 143.5
    • 1,45
    • 2,35
    • 31.5
    • 1,43
    • 2,40
  • 24
  • 1Q_END
  • 18-26
  • Ludwigsburg vs Bayern
    • 5,05
    • 1,12
    • 162.5
    • 1,50
    • 2,30
    • 41.5
    • 1,90
    • 1,78
  • 26
  • 8:41
  • 23-31
  • Spisski Rytieri vs Levice
    • 3,40
    • 1,25
    • 163.5
    • 1,50
    • 2,30
  • 18
  • 10:00
  • 18-13
  • KK Bosna vs Borac Banja Luka
    • 1,05
    • 6,40
    • 137.5
    • 1,57
    • 2,15
  • 18
  • 9:41
  • 21-17
  • BC Kalev/Cramo vs Tartu Ulikool
    • 1,07
    • 5,90
    • 148.5
    • 1,50
    • 2,30
    • 36.5
    • 1,48
    • 2,30
  • 31
  • 10:00
  • 24-21
  • Vardar Wom. vs Basket Kam Wom.
    • 1,58
    • 2,15
    • 135.5
    • 1,40
    • 2,46
    • 30.5
    • 1,48
    • 2,30
  • 23
  • 10:00
  • 0-0
  • Starogard Gdanski vs GKS Tychy
    • 1,32
    • 2,90
    • 163.5
    • 1,55
    • 2,20
    • 40.5
    • 1,55
    • 2,15
  • 31
  • Voleybol
  • Set
  • Skor
  • Karşılaşma
  • Maç Bahsi
  • Set Bahsi
  • Toplam Sayı
    • 1
    • 2
    •  
    • 1
    • 2
    •  
    • Üst
    • Alt
  • SET4
  • 1-2
  • TJ Lokomotiva G Wom. vs TJ Centropen Dacice Wom.
    • 1,57
    • 2,10
  • 1
  • SET3
  • 0-2
  • CO Kelibia vs Esperance ST
    • 3
    • 5,70
    • 1,06
  • 4
  • SET3
  • 1-1
  • Hostivar Wom. vs SK Cechie Uhrineves Wom.
    • 2,46
    • 1,40
    • 3
    • 2,30
    • 1,47
  • 2
  • Hentbol
  • Dk
  • Skor
  • Karşılaşma
  • Maç Bahsi
  • Çifte Şans
  • Toplam Gol
    • 1
    • x
    • 2
    • 1X
    • 12
    • X2
    •  
    • Üst
    • Alt
  • 45:08
  • 15-11
  • Porto Lobito Wom. vs Sporting Luanda Wom.
    • 1,15
    • 6,60
    • 7,30
    • -
    • -
    • 3,65
    • 36.5
    • 1,75
    • 1,85
  • 6
  • 30:00
  • 16-15
  • Ystads IF vs Savehof
    • 1,93
    • 5,80
    • 2,40
    • 1,48
    • 1,07
    • 1,75
    • 61.5
    • 1,90
    • 1,80
  • 10
  • 33:41
  • 13-16
  • NEKA Wom. vs Alba Fehervar Wom.
    • 4,10
    • 5,75
    • 1,37
    • 2,50
    • 1,04
    • 1,12
    • 54.5
    • 1,77
    • 1,85
  • 12
  • 36:15
  • 13-19
  • Bekescsabai Wom. vs Kisvardai KC Wom.
    • 10,65
    • 9,15
    • 1,05
    • 5,35
    • -
    • -
    • 52.5
    • 1,70
    • 1,95
  • 11
  • 30:00
  • 12-14
  • DVSC Schaeffler Wom. vs Gyor Wom.
    • 6,55
    • 6,15
    • 1,20
    • 3,35
    • 1,02
    • 1,01
    • 54.5
    • 1,80
    • 1,80
  • 12
  • 31:54
  • 26-13
  • Mosonmagyarovar Wom. vs Kozarmisleny Wom.
    • 69.5
    • 1,85
    • 1,77
  • 9
  • 30:44
  • 20-17
  • MTK Budapest Wom. vs Vaci Wom.
    • 1,55
    • 5,35
    • 3,20
    • 1,22
    • 1,05
    • 2,10
    • 65.5
    • 1,77
    • 1,85
  • 12
  • 32:23
  • 17-20
  • Vasas Wom. vs Ferencvaros Wom.
    • 65.5
    • 1,92
    • 1,72
  • 9
  • 33:09
  • 15-17
  • HK Kosice vs Bojnice
    • 2,10
    • 5,05
    • 2,10
    • 1,53
    • 1,06
    • 1,53
    • 59.5
    • 1,72
    • 1,92
  • 5
  • 35:47
  • 14-19
  • Kalisz Wom. vs Zory Wom.
    • 5,35
    • 6,60
    • 1,23
    • 3,10
    • 1,01
    • 1,05
    • 55.5
    • 1,85
    • 1,77
  • 12
  • 32:27
  • 16-12
  • Sviesa vs Dragunas Klaipeda
    • 1,20
    • 6,85
    • 5,80
    • 1,04
    • 1,01
    • 3,35
    • 56.5
    • 1,92
    • 1,72
  • 6
  • 23:54
  • 13-11
  • Kolstad vs Elverum
    • 1,17
    • 7,05
    • 7,05
    • 1,02
    • 1,02
    • 3,75
    • 59.5
    • 1,88
    • 1,78
  • 17
  • Beyzbol
  • Dk
  • Skor
  • Karşılaşma
  • Maç Bahsi
    (Ex. Inn. Dahil)
  • Toplam Sayı
    (Ex. Inn. Dahil)
  • Inning Sonucu
    • 1
    • 2
    •  
    • Üst
    • Alt
    • 1
    • x
    • 2
  • I9
  • 6-5
  • Troy vs Appalachian State
    • 1,08
    • 5,30
  • 1
  • Tenis
  • Set
  • Skor
  • Karşılaşma
  • Maç Bahsi
  • Oyun Bahsi
  • Toplam Oyun
    • 1
    • 2
    •  
    • 1
    • 2
    •  
    • Üst
    • Alt
  • SET3
  • 1-1
  • Nicolas Alvarez Varona vs Alexander Weis
    • 3,15
    • 1,27
    • 5
    • 1,42
    • 2,50
    • 29.5
    • 1,77
    • 1,88
  • 20
  • SET3
  • 1-1
  • Quentin Halys vs Diego Schwartzman
    • 1,85
    • 1,85
    • 11
    • 1,28
    • 3,20
  • 8
  • SET2
  • 0-1
  • Dennis Novak vs Jesper De Jong
    • 7,55
    • 1,04
    • 4
    • 3,75
    • 1,20
    • 18.5
    • 1,72
    • 2,00
  • 24
  • SET2
  • 1-0
  • Olga Danilovic vs Kimberly Birrell
    • 10
    • 1,20
    • 3,70
  • 5
  • SET2
  • 1-0
  • Elena Gabriela Ruse vs Suzan Lamens
    • 9
    • 1,70
    • 1,98
    • 18.5
    • 1,65
    • 2,05
  • 17
  • SET2
  • 1-0
  • Rebecca Sramkova vs Linda Fruhvirtova
    • 1,20
    • 3,75
    • 4
    • 1,47
    • 2,45
    • 21.5
    • 1,90
    • 1,80
  • 30
  • SET2
  • 0-1
  • Benjamin Bonzi vs Jozef Kovalik
    • 8,75
    • 1,02
    • 6
    • 4,15
    • 1,17
    • 18.5
    • 1,65
    • 2,05
  • 23
  • SET1
  • 0-0
  • Novak Djokovic vs Yannick Hanfmann
    • 1,01
    • 9,50
    • 18.5
    • 1,60
    • 2,15
  • 27
  • Bu sayfada verilen maç skoru ve zamanları sadece bilgilendirme amaçlıdır, resmi skor ve süreler değildir. Şirketimiz bu bilgilerin doğruluğundan sorumlu değildir.
Kupon Üret Bahis Kuponu 10
Giriş yapmanız gerekmektedir!
Label