kapat

Division 2 - Group 1

Orn vs V. Haugesund

0-1 | HT

Birmingham (United Kingdom), grass

Yulia Putintseva vs Ajla Tomljanovic

1-0 | SET2

Eastbourne (United Kingdom), grass

James McCabe vs Charles Broom

0-0 | SET1

M15 Cluj Napoca (Romania), clay

Mariano Tammaro vs Bogdan Pavel

0-1 | SET2

W15 Hillcrest (South Africa), hard - STB

Alicja Formella vs Donna Le Roux

0-0 | SET1
Canlı Bahisler
  • Futbol
  • Dk
  • Skor
  • Karşılaşma
  • Maç Bahsi
  • Sonraki Gol
  • Toplam Gol
    • 1
    • x
    • 2
    • 1
    • x
    • 2
    •  
    • Üst
    • Alt
  • 45:00
  • 2-0
  • Brommapojkarna vs Hammarby
    • 1,06
    • 8,30
    • 17,80
    • 2,00
    • 5,25
    • 2,25
    • 2.5
    • 1,08
    • 5,25
  • 46
  • 87:01
  • 1-0
  • Tokushima vs Mito
    • 1,06
    • 7,70
    • 51,90
    • 6,60
    • 1,17
    • 6,80
    • 1.5
    • 3,85
    • 1,17
  • 28
  • 86:31
  • 1-1
  • Haikou Mingcheng vs Ganzhou Ruishi
    • 15,20
    • 1,37
    • 3,10
    • 10,95
    • 1,35
    • 3,00
    • 2.5
    • 2,60
    • 1,35
  • 29
  • 89:15
  • 0-1
  • SK Gjovik-Lyn vs Alta
    • 45,85
    • 7,50
    • 1,04
    • 6,50
    • 1,23
    • 4,85
    • 1.5
    • 3,15
    • 1,23
  • 29
  • 91:17
  • 7-1
  • Lion City vs Albirex Niigata Singapore
  • 0
  • 89:41
  • 1-2
  • Ansan Greeners vs Cheonan City
    • 44,30
    • 7,00
    • 1,06
    • 6,10
    • 1,22
    • 5,65
    • 3.5
    • 3,35
    • 1,22
  • 21
  • 87:13
  • 0-4
  • Bucheon FC 1995 vs Cheongju
    • 4,55
    • 1,30
    • 6,10
    • 4.5
    • 2,89
    • 1,30
  • 16
  • 88:46
  • 1-0
  • Gimpo FC vs Busan
    • 1,11
    • 5,30
    • 29,85
    • 9,50
    • 1,20
    • 4,65
    • 1.5
    • 3,55
    • 1,20
  • 27
  • 90:42
  • 1-0
  • Pyeongtaek Citizen FC vs Seoul Nowon United FC
    • 1,13
    • 4,75
    • 20,75
    • 5,90
    • 1,35
    • 3,85
    • 1.5
    • 2,60
    • 1,35
  • 28
  • 89:26
  • 2-0
  • Colonia M. vs L Hospitalet
    • 7,15
    • 1,10
    • 8,75
    • 2.5
    • 4,65
    • 1,10
  • 20
  • 90:36
  • 1-0
  • Mallorca B vs L'Entregu
    • 1,01
    • 10,65
    • 67,75
    • 9,50
    • 1,05
    • 9,50
    • 1.5
    • 5,90
    • 1,05
  • 22
  • 91:38
  • 1-0
  • Portugalete vs Yaiza
    • 1,01
    • 14,55
    • 64,75
    • 6,90
    • 1,08
    • 11,40
    • 1.5
    • 5,15
    • 1,08
  • 22
  • 87:03
  • 1-2
  • FBK Karlstad vs Pitea
  • 0
  • 87:58
  • 1-1
  • Daga United vs Phuentsholing
    • 8,75
    • 1,17
    • 5,65
    • 8,05
    • 1,15
    • 5,35
    • 2.5
    • 3,75
    • 1,15
  • 27
  • 93:02
  • 3-2
  • FK Dembava vs FK Neptunas Klaipeda II
  • 0
  • 92:00
  • 0-1
  • Krylya Sovetov Samara 2 vs Ural 2
  • 0
  • 61:29
  • 0-1
  • Hang Yuen vs Ming Chuan University
    • 4,70
    • 2,84
    • 1,75
    • 1,78
    • 2,55
    • 4,75
    • 1.5
    • 1,35
    • 2,55
  • 46
  • 45:00
  • 0-0
  • Ethio Electric FC Wom. vs Arba Minch Wom.
    • 2,05
    • 2,35
    • 4,70
    • 1,83
    • 3,10
    • 3,45
    • 0.5
    • 1,25
    • 3,10
  • 47
  • 45:00
  • 2-1
  • Kauno Zalgiris vs Hegelmann
    • 1,48
    • 3,45
    • 6,30
    • 2,60
    • 3,50
    • 2,10
    • 3.5
    • 1,20
    • 3,50
  • 37
  • 45:00
  • 0-1
  • Orn vs V. Haugesund
    • 3,75
    • 3,20
    • 1,82
    • 1,65
    • 5,25
    • 2,75
    • 1.5
    • 1,06
    • 5,25
  • 51
  • 45:00
  • 1-2
  • Tuloy vs Davao Aguilas
    • 28,30
    • 12,20
    • 1,01
    • 5,45
    • 12,50
    • 1,11
    • 4.5
    • 1,12
    • 4,30
  • 37
  • 47:06
  • 0-0
  • Friska Viljor vs Taby
    • 5,35
    • 2,84
    • 1,67
    • 3,55
    • 4,50
    • 1,50
    • 0.5
    • 1,10
    • 4,50
  • 56
  • 45:00
  • 0-1
  • Umea FC vs AFC Eskilstuna
    • 3,25
    • 3,05
    • 2,00
    • 1,55
    • 5,25
    • 3,10
    • 1.5
    • 1,06
    • 5,25
  • 51
  • 45:00
  • 1-1
  • IK Franke vs Osteraker IFK
    • 2,15
    • 2,60
    • 3,45
    • 1,85
    • 4,40
    • 2,60
    • 2.5
    • 1,11
    • 4,40
  • 48
  • 45:00
  • 0-0
  • Viggbyholms vs Sandvikens AIK
    • 2,20
    • 2,60
    • 3,45
    • 1,85
    • 4,40
    • 2,60
    • 0.5
    • 1,11
    • 4,40
  • 50
  • 39:45
  • 0-0
  • FK Sveikata vs FK Sirvena
    • 1,57
    • 3,20
    • 5,25
    • 1,42
    • 6,50
    • 3,25
    • 0.5
    • 1,02
    • 6,50
  • 79
  • İLK YARI
    • 4,55
    • 1,18
    • 10,65
    • 4,70
    • 1,18
    • 8,75
    • 0.5
    • 3,50
    • 1,18
  •  
  • 47:36
  • 0-1
  • TS Galaxy Wom. vs Univ. of Pretoria Wom.
    • 5,45
    • 3,55
    • 1,48
    • 1,95
    • 4,75
    • 2,25
    • 1.5
    • 1,08
    • 4,75
  • 55
  • 43:24
  • 1-2
  • Portia FC Wom. vs Mbekweni Sundowns Wom.
    • 4,70
    • 3,75
    • 1,50
    • 1,90
    • 7,35
    • 2,00
    • 4.5
    • 1,32
    • 2,70
  • 46
  • 19:55
  • 0-0
  • Nanjing City vs Cangzhou
    • 1,65
    • 3,40
    • 4,55
    • 1,47
    • 9,50
    • 2,79
    • 1.5
    • 1,20
    • 3,50
  • 90
  • İLK YARI
    • 2,50
    • 1,88
    • 5,15
    • 2,30
    • 2,20
    • 4,05
    • 0.5
    • 1,53
    • 2,20
  •  
  • 18:00
  • 0-0
  • Spartak Moscow Wom. vs Lokomotiv Moscow Wom.
    • 3,00
    • 2,84
    • 2,25
    • 2,30
    • 5,80
    • 1,85
    • 0.5
    • 1,04
    • 5,80
  • 86
  • İLK YARI
    • 4,30
    • 1,63
    • 3,35
    • 3,65
    • 1,80
    • 3,00
    • 0.5
    • 1,78
    • 1,80
  •  
  • Bu sayfada verilen maç skoru ve zamanları sadece bilgilendirme amaçlıdır, resmi skor ve süreler değildir. Şirketimiz bu bilgilerin doğruluğundan sorumlu değildir.
Kupon Üret Bahis Kuponu 10
Giriş yapmanız gerekmektedir!
Label