Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
AFC Champions League - Play Offs
Yokohama F. Marinos vs Al Ain SCC
Bundesliga Women
SGS Essen Wom. vs Koln Wom.
Campeonato Nacional U19 - Championship Group
Braga U19 vs SC Farense U19
Benfica U19 vs FC Porto U19
Campeonato Nacional U19 - Relegation Group
Maritimo U19 vs Chaves U19
Esiliiga
Paide Linnameeskond U21 vs Tabasalu
I Lyga
BE1 NFA vs Garliava
III Liga - Group III
Bytom Odrzanski vs Jelenia Gora
Junioren Bundesliga South
Eintracht Frankfurt U19 vs Munich 1860 U19
K League 1
Daegu vs Gwangju FC
Gangwon vs Daejeon
K League 2
Ansan Greeners vs Seoul E-Land
Suwon Bluewings vs Cheonan City
K3 League
Ulsan Citizen vs Changwon
Kolmonen
FC Loviisa vs MPS/Atletico Malmi
Liga F Women
Granada CF Wom. vs Betis Wom.
New South Wales League 1
Macarthur Rams vs Inter Lions
NPL NSW
WS Wanderers U23 vs Sydney Olympic
Hills Brumbies vs APIA Leichhardt
St. George City vs Sutherland Sharks
Persha Liga - Relegation Group
Podillya Khmelnytskyi vs Dinaz Vyshgorod
Pershaya Liga
Niva Dolbizno vs BumProm Gomel
PFL
Manila Digger vs United City
Premier League
Vorskla Poltava vs Minaj
Mohammedan Dhaka vs Bashundara Kings
Nzoia Sugar vs KCB
Primavera 1
Cagliari U19 vs Genoa U19
South Australia State League 1
Adelaide Cobras vs Blue Eagles
Spain Youth League
Las Palmas U19 vs Real Betis U19
Super League
PDRM FC vs Kedah
U19 League
Adanaspor U19 vs Altay U19
Pendikspor U19 vs Umraniyespor U19
Brno U19 vs Liberec U19
Sparta Prague U19 vs Sigma Olomouc U19
U20 League
HJK Helsinki U20 vs PPJ U20
Youth League
Maccabi Haifa U19 vs Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Maccabi Tel Aviv U19 vs Hapoel Rishon Lezion U19
Hapoel Haifa U19 vs Bnei Yehuda Tel Aviv U19
B.League - Play Offs
Alvark vs Ryukyu
Utsunomiya Brex vs Chiba
IBL
Bali United vs Bumi Borneo
MPBL
Bulacan Kuyas vs Davao Occ. Tigers
NBL Women
JT Lady Jaguars Wom. vs Miracle Ravens Wom.
NBL1 Central
Forestville Eagles vs South Adelaide Panthers
Southern Tigers vs Norwood Flames
Eastern Mavericks vs North Adelaide Rockets
Sturt Sabres vs West Adelaide Bearcats
NBL1 East Women
Sydney Comets Wom. vs Sutherland Sharks Wom.
NBL1 North
Southern District vs Logan Thunder
NBL1 South
Ringwood vs Diamond Valley
NBL1 West
Geraldton Buccaneers vs East Perth Eagles
Perth Redbacks vs South West Slammers
NBL1 West Women
Lakeside Lightning Wom. vs Willetton Tigers Wom.
P. League+
New Taipei Kings vs Kaohsiung Steelers
Philippine Cup - Play Offs
Barangay Ginebra San Miguel vs Magnolia Hotshots
SBL - Play Offs
Yulon Luxgen Dinos vs Taiwan Beer
Rome (Italy), clay
Thiago Seyboth Wild vs Tomas Martin Etcheverry
Wuxi (China), hard
Yunchaokete Bu vs Philip Sekulic
AIHL
Perth vs Central Coast Rhinos
World Championship
France vs Kazakhstan
Great Britain vs Canada
1A Women
WA Bejaia Wom. vs CM Bejaia Wom.
OS Tichy Wom. vs CRT Toujda Wom.
CAVA Nations League
Sri Lanka vs Kyrgyzstan
Friendly International Women
Estonia Wom. vs Latvia Wom.
Proliga Women
Jakarta Popsivo Wom. vs Jakarta Livin Mandiri Wom.
Division Excellence Women
CR Didouch Mourad Wom. vs CS Mammeri Wom.
KBO
Lotte Giants vs LG Twins
NC Dinos vs Samsung Lions