Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Serie A
Monza vs Frosinone
Udinese vs Empoli
2. Bundesliga
Dusseldorf vs Magdeburg
Elversberg vs Karlsruher SC
Greuther Furth vs Schalke
Hamburger SV vs Nurnberg
Hannover vs Holstein Kiel
Hansa Rostock vs Paderborn
Kaiserslautern vs Braunschweig
VfL Osnabruck vs Hertha Berlin
Wehen vs St. Pauli
Eredivisie
AZ Alkmaar vs Utrecht
FC Volendam vs G.A. Eagles
PSV vs Waalwijk
Zwolle vs Twente
Liga Portugal 2
Oliveirense vs Leixoes
Premier League
FK Rostov vs Baltika
Superettan
Sandviken vs Varberg
1. Liga
Alberts JDFS vs Rezekne
2. SNL
Tabor Sezana vs Primorje
Rudar Velenje vs NK Krka
A Lyga
Dziugas Telsiai vs Banga
All-Island Cup Women
Crusaders Wom. vs Shamrock Rovers Wom.
Allsvenskan Women
Trelleborg Wom. vs IF Brommapojkarna Wom.
Campeonato Paulista B - First stage
Olimpia FC vs Fernandopolis
Crystalbet Erovnuli Liga 2
Rustavi vs Dusheti
WIT Georgia vs Spaeri
Bolnisi vs Khobi
Dinamo Tbilisi 2 vs FC Gareji Sagarejo
Division 1
Polonia Warszawa vs Odra Opole
Ekstraklasa
Warta Poznan vs Legia
FAI Cup
Ballyfermot United vs Rockmount
Pike Rovers vs Villa FC Waterford
Wilton United vs Glebe North FC
FORTUNA:LIGA - Conference League - Play Offs
Teplice vs Hradec Kralove
I Lyga
Siauliai 2 vs Atmosfera
Liga 3 - Promotion Group
Braga B vs Atletico CP
Covilha vs Felgueiras
Merkantil Bank Liga
Nyiregyhaza vs Csakvari
Motsepe Foundation Championship
JDR Stars vs Maritzburg Utd
Magesi vs Venda
Milford FC vs Pretoria Callies
Pretoria U. vs Baroka
PFL
Philippine Army vs Loyola
Dnipro-1 vs Shakhtar Donetsk
Veres-Rivne vs Oleksandriya
Vorskla Poltava vs Obolon
Matebele vs VTM FC
Zimamoto SC vs Jamhuri
Premiership - Relegation Group
Livingston vs Hibernian
Motherwell vs St Johnstone
Ross County vs Aberdeen
Prva NL
Sibenik vs Vukovar 1991
Regionalliga North
St. Pauli II vs Hannover II
Segunda Division
Sud America vs Albion
Serie B
Santos vs Brusque
Serie B Women
Lazio Wom. vs Parma Wom.
Serie D - Group C - Play Offs
Bassano vs Campodarsego
Serie D - Group D - Play Offs
Ravenna vs Corticella
Super League
Bangwe All Stars vs MAFCO
Dedza Dynamos vs Chitipa United
Nkana vs Kansanshi
Tunisia Cup
Sporting Ben Arous vs Jeunesse Sportive
U19 League
PSG U19 vs Lyon U19
Veikkausliiga
Gnistan vs KuPS
Ykkonen
OLS Oulu vs Keski-Uusimaa
Ykkosliiga
SJK Akatemia vs SalPa
Basket League - Play Offs
Kolossos Rhodes vs Peristeri
Copa Sao Paulo
F.R. Diadema vs Tatui
DBL - Play Offs
Den Bosch vs Donar Groningen
Division 1 Women
AS Fonctionnaire Wom. vs US Rail Wom.
Division 2 Women
Limiense Wom. vs Braga Wom.
Elite League - Qualification - Play Offs
Iraklis vs Panionios
Energa Basket Liga - Play Offs
Trefl Sopot vs Slask Wroclaw
IBL
RANS PIK vs Dewa United
League Women
FUS Rabat Wom. vs KAC Marrakech Wom.
National League
Starlite vs Mellieha Libertas
Nationale 1
C'Chartres vs Saint Vallier
Pro A - Play Offs
Frankfurt vs Trier
Pro B - Play Offs
Pau-Orthez vs Vichy
Rouen vs Orleans
Pro Basketball League - Play Offs
Antwerp Giants vs Limburg
VTB United League - Play Offs
CSKA Moscow vs Zenit Petersburg
Lokomotiv Kuban vs Unics Kazan
Geneva (Switzerland), clay
Daniel Altmaier vs Roberto Carballes Baena
Strasbourg (France), clay
Anhelina Kalinina vs Anastasia Pavlyuchenkova
Binh Dien Cup Women
PFU Blue Cats Wom. vs Ninh Binh Wom.
Golden European League
Azerbaijan vs Ukraine
Finland vs Belgium
Golden European League Women
Sweden Wom. vs Belgium Wom.
Estonia Wom. vs Ukraine Wom.
Nations League Women
Brazil Wom. vs Serbia Wom.
Poland Wom. vs Japan Wom.
A1 - Play Offs
PAOK vs AEK Athens
Superlig - Play Offs
Beykoz Bld. vs Spor Toto