Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
2nd Division
F. Amager vs Middelfart
Hellerup vs FA 2000
3rd Division
Holbaek vs Lyseng
Avarta vs Ishoj
Holstebro vs Naesby
Vejgaard vs Vanlose
Central Youth League
Lech Poznan U19 vs Zaglebie U19
I Liqa
Karvan vs Difai Agsu
Lokbatan vs Iravan
Araz Saatli vs Mingachevir
Liga Alef South
Maccabi Shaarayim FC vs Holon Yermiyahu
NPL Western Australia
Perth SC vs Inglewood Utd
Series Group 2
Skjold vs Glostrup FK
Series Group 3
AC Horsens 2 vs B 1913
Series Group 4
VRI vs Viby
Spain Youth League
Alcorcon U19 vs Rayo Vallecano U19
Osasuna U19 vs Arenas Club de Getxo U19
CD Sobradillo U19 vs Mensajero U19
Sporting Gijon U19 vs CF Bansander U19
Tercera RFEF - Group 1
Estradense vs Pontevedra B
Polvorin vs UD Ourense
Rapido de Bouzas vs Viveiro
Silva SD vs Bergantinos
Tercera RFEF - Group 10
Cabecense vs Pozoblanco
Cartaya vs CD Utrera
Atletico Espeleno vs La Palma
Tercera RFEF - Group 11
Binissalem vs Portmany
Tercera RFEF - Group 12
Arucas vs Tenerife B
Panaderia vs Lanzarote
Santa Ursula vs Ibarra
Tamaraceite vs Teror
Tercera RFEF - Group 14
Castuera vs CD Calamonte
Arroyo vs Trujillo
Tercera RFEF - Group 15
Beti Kozkor vs Bidezarra
Tercera RFEF - Group 16
CDFC Calzada vs UD Logrones B
Tercera RFEF - Group 18
Cazalegas vs La Solana
Quintanar del Rey vs Tarancon
Toledo vs Puertollano C.F.
Villarrubia vs Socuellamos
Azuqueca vs Torrijos
Tercera RFEF - Group 2
Lealtad vs Basico Urraca
Union Club Ceares vs L'Entregu
Tercera RFEF - Group 3
Siete Villas vs Solares
Tercera RFEF - Group 4
Beasain vs Touring KE
Alaves C vs SD Deusto
Tercera RFEF - Group 6
Ilicitano vs Villarreal C
Tercera RFEF - Group 7
Pozuelo de Alarcon vs AD Torrejon
Tercera RFEF - Group 8
Villaralbo vs Burgos CF B
La Virgen vs Santa Marta Tormes
Tercera RFEF - Group 9
Huetor Tajar vs CP Almeria
U19 League
Brno U19 vs FK Pardubice U19
CBA
Fujian vs Shandong
Jiangsu Dragons vs Shenzhen
Ningbo Rockets vs Zhejiang Chouzhou
Qingdao vs Beijing Royal Fighters
Shanghai vs Xinjiang
Sichuan vs Liaoning
Liga Femenina Women
Jairis Wom. vs Bembibre Wom.
NBL1 West
Beeliar Boodjar vs Mandurah Magic
Joondalup Wolves vs Perth Redbacks
Kalamunda Eastern Suns vs Perry Lakes Hawks
Rockingham Flames vs South West Slammers
Warwick Senators vs East Perth Eagles
NBL1 West Women
Willetton Tigers Wom. vs Lakeside Lightning Wom.
Antalya (Turkey), clay - STB
Babos T./Zvonareva V. vs Gureva A./Zolotareva R.
Barnett A./Christie F. vs Moratelli A./Rosatello C.
Kolodziejova M./Siskova A. vs Kawa K./Schoofs B.
Girona (Spain), clay
Marco Trungelliti vs Pedro Martinez
Bernabe Zapata Miralles vs Benjamin Hassan
Girona (Spain), clay - STB
Escobar G./Nedovyesov A. vs Schnaitter J./Wallner M.
Naples 3 (Italy), clay
Francesco Maestrelli vs Pierre-Hugues Herbert
Naples 3 (Italy), clay - STB
Drzewiecki K./Rodriguez Taverna S. vs Arneodo R./Weissborn S.
CVL - 12th-14th places
Liaoning vs Henan
CVL - 5th-8th places
Jiangsu vs Shandong
Tianjin vs Fujian
CVL - 9th-11th places
Guangdong vs Hubei
CVL - Play Offs
Beijing vs Hebei
Shanghai vs Zhejiang
Liga Pro
Legion-pro vs Lions-pro
Volleyball League Women - Play Offs
Hyundai E&C Hillstate Wom. vs Hungkuk Wom.
KBO
LG Twins vs Samsung Lions
SSG Landers vs Hanwha Eagles
Pavel Chvatal vs Nikolas Kriz
Darin Kyryl vs Milan Zika
Josef Palecek vs Jaroslav Strnad 1961
Setka Cup
Roman Tveritinov vs Dmitro Kuzmenko
Vaclav Coubal vs Jaroslav Puk
Denys Maltsev vs Mykola Kulynych