Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Division 2
Wisla Pulawy vs Olimpia Elblag
BK Milan vs RS Tallinding
Latrikunda Utd vs Gambia Ports Authority
Wagadu FC vs Serrekunda Utd
Elite One - Championship Group
Yong Sports Academy vs Dynamo Douala
Elite One - Relegation Group
Union Douala vs Aigle Royal
UMS de Loum vs APEJES Academy
Elite Two - Championship Group
Feutcheu vs Bafoussam
Elite Two - Relegation Group
Leopard de Douala vs Bafang
Liga 2 - Championship Group
Hunedoara vs Gloria Buzau
Liga Alef South
Hapoel Kfar Shalem vs Shimshon Tel Aviv
Liga Bet South
Ramla vs Hapoel Ironi Gedera
Liga Nacional - Clausura
Zacapa vs Xelaju
Ligue 1
Dakar SC vs Teungueth
US Goree vs Casa
Guediawaye vs Mbour
Mali Cup
Djoliba vs US Bougouni
Premier League
Ethiopia Bunna vs Fasil Kenema
Kampala City vs Busoga
Promotion League
Breitenrain vs Paradiso
Reserve League - First stage
Sportivo Italiano Res. vs Excursionistas Res.
Serie D - Group E
Grosseto vs Mobilieri Ponsacco
Spain Youth League
Alboraya U19 vs Atletico Madrileno U19
Tercera RFEF - Group 1
Barbadas-Bentraces vs Alondras
Betanzos vs Arosa SC
Arzua vs Somozas
Tercera RFEF - Group 14
Diocesano vs Don Alvaro
Villafranca vs Pueblonuevo
Tercera RFEF - Group 17
Caspe vs Carinena
Ebro vs Utrillas
Fraga vs CF Illueca
Tercera RFEF - Group 18
Villacanas vs Marchamalo
Huracan de Balazote vs Albacete B
Tercera RFEF - Group 2
Llanes vs Real Titanico
Praviano vs Tuilla
Tercera RFEF - Group 3
Bezana vs UD Samano
Castro vs Atletico Albericia
Tercera RFEF - Group 4
Aurrera Ondarroa vs Lagun Onak
Tercera RFEF - Group 5
Vilassar de Mar vs Peralada
Tercera RFEF - Group 7
Villanueva vs Galapagar
Tercera RFEF - Group 8
Laguna vs Atl. Astorga
Mirandes B vs Ponferradina B
Bembibre vs Almazan
U20 League
VJS Vantaa U20 vs PPJ U20
ABA League
Zadar vs FMP Beograd
Divizia A - Winners stage
Corona Brasov vs CSM Targu Mures
I Divisioona A - Play Offs
Jyvaskyla vs Huima
Kipina vs Raholan Pyrkiva
Honka vs Pyrinto Tampere 2
Korisliiga Women - Play Offs
Pyrinto Wom. vs Forssan Alku Wom.
LEB Plata
Prat Joventut vs CB Santfeliuenc
Liga Femenina Women
Ferrol Wom. vs IDK Gipuzkoa Wom.
Valencia Wom. vs Perfumerias Avenida Wom.
LKL
Lietkabelis vs Rytas
NBL - Winners stage
Balkan vs CSKA Sofia
NKL - Play Offs
BC Olimpas Palanga vs Jurbarkas
Haukar vs Alftanes
Hottur vs Tindastoll
Premijer liga
Cedevita Junior vs Bosco
Prva Liga
Osijek vs Crikvenica
TB2L - Play Offs
High Touch vs Karamursel
VTB United League - Losers stage
Saratov vs MBA Moscow
Runa Basket Moscow vs Nizhny Novgorod
VTB United League - Winners stage
CSKA Moscow vs Zenit Petersburg
WBL Women - Play Offs
Maccabi Ashdod Wom. vs Hapoel Jerusalem Wom.
Maccabi Urban Wom. vs Elitzur Ramla Wom.
Girona (Spain), clay
Gastao Elias vs Nikolas Sanchez Izquierdo
Girona (Spain), clay - STB
Arends S./Middelkoop M. vs Qureshi A./Vega Hernandez D.
Miami (USA), hard
Alexander Zverev vs Fabian Marozsan
Miami (USA), hard - STB
Bopanna R./Ebden M. vs Granollers M./Zeballos H.
Naples 3 (Italy), clay - STB
Barrientos N./Matos R. vs Nouza P./Rikl P.
Sao Leopoldo (Brazil), clay
Andrea Collarini vs Enzo Couacaud
Sao Leopoldo (Brazil), clay - STB
Reis da Silva J./Torres J. B. vs Romboli F./Zormann Da Silva M.
Championship - Play Offs
Kremenchuk vs Sokil Kyiv
EHL - Relegation
Gruner vs Narvik
Ringerike vs Comet
Extraleague - Play Offs
Gomel vs Zhlobin
Liiga - Play Offs
Karpat vs Jukurit
Pelicans vs IFK Helsinki
Tappara vs TPS Turku
NMHL - Play Offs
Bobrov vs Tambov
Dizelist vs Olympia
VHL - Play Offs
Almetyevsk vs Kurgan
WCH IIIB Women
Bosnia & Herzegovina Wom. vs Thailand Wom.
Extraliga - Play Offs
Presov vs Komarno
Mestaruusliiga - Play Offs
Akaa vs VaLePa
Hurrikaani vs Savo
PlusLiga
Rzeszow vs Cuprum
Sultanlar Ligi Women
Fenerbahce Wom. vs Eczacibasi Wom.
SuperLiga - Play Offs
Dea Sport Burgas vs Cherno More
Esiliiga
Coop Polva vs HC Tallinn/Mustamae
Liga ASOBAL
Barcelona vs Nava
NB I Women
Dunaujvarosi Wom. vs NEKA Wom.
Kisvardai KC Wom. vs Budaors Wom.
MTK Budapest Wom. vs Alba Fehervar Wom.
Mosonmagyarovar Wom. vs Vasas Wom.
Vaci Wom. vs Ferencvaros Wom.
Series TT
Akito Itagaki vs Liang Qiu
Liga Pro
Vladimir Klimentev vs Mikhail Biserov
Alexander Logunov vs Anatoliy Tokarevskiy
Jaroslav Bresky vs Jaroslav Prokupek
Martin Stefek vs Tomas Navrat
Radim Pokorny vs Vaclav Pech
Setka Cup
Alexander Zhurba vs Andryi Datsenko
Ondrej Mezera vs Frantisek Schmidtmayer
Alexander Zhurba vs Anton Tur
Myroslav Loboda vs Volodymyr Ivasiv 1971
TT Cup
Dabrowski Damian vs Marek Chybinski