Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Liga Portugal 2
Os Belenenses vs Feirense
Super League
Shenzhen Xinpengcheng vs Cangzhou
Parva Liga
Pirin Blagoevgrad vs Etar
1. HNL Women
Hajduk Split Wom. vs Dinamo Maksimir Wom.
Berlin-Liga
Frohnauer SC vs SV Stern Britz
Blau-Weiss 90 Berlin vs Fuchse Berlin Reinickendorf
Central Youth League
Cracovia U19 vs Arka Gdynia U19
Division 1 - Sodra
Lunds vs Rosengard
Division 2 - Norra Svealand
Viggbyholms vs Osteraker IFK
Division 2 - Norrland
Boden vs Gottne
Division 2 - Sodra Gotaland
IFK Karlshamn vs IFK Hassleholm
I Liqa
Zaqatala vs MOIK Baku
Imisli FK vs Shamakhi
III Liga - Group III
Gornik Zabrze II vs Kluczbork
Liga Alef North
M. Nazareth vs M. Kiryat Ata-Bialik
Maccabi Nujeidat Ahmad vs MS Tira
Liga Alef South
Hapoel Bnei Lod vs Hapoel Herzliya
M. Ironi Kiryat Malachi vs H. Marmorek
Liga Bet South
Hapoel Azor vs Maccabi Amishav Petah Tikva
Meistriliiga Women
Saku Sporting Wom. vs Tabasalu Wom.
Viimsi JK Wom. vs Tallina Kalev Wom.
Moravskoslezsky KP
Dolni Datyne vs Kravare
Persha Liga - Promotion Group
Livyi Bereg vs Ahrobiznes Volochysk
Premier League
Bavarians vs Khovd
Premier League - Losers stage
Tadamon vs Tripoli
Regionalliga Nordost
Hertha Berlin II vs Lokomotive Leipzig
Tercera RFEF - Group 12
Las Palmas B vs Villa Santa Brigida
Tercera RFEF - Group 14
Olivenza vs Jaraiz
Tercera RFEF - Group 16
Casalarreina vs Alfaro
Youth League
Chertanovo M. U19 vs FK Orenburg U19
CBA
Beijing vs Jilin
Guangdong vs Zhejiang Guangsha
Nanjing Tongxi vs Shanxi Zhongyu
Tianjin vs Guangzhou
KBSL Women - Play Offs
CBK Mersin Wom. vs Besiktas Wom.
Liga 1
Agronomia Bucuresti vs CSS VSK Gheorgheni
Liga Leumit
Hapoel Bnei Kfar Kasem vs Ramat Hasharon
P. League+
Formosa Dreamers vs Kaohsiung Steelers
SBL
Yulon Luxgen Dinos vs Changhua
VTB United Youth League
BK Uralmash Yekaterinburg 2 vs Lokomotiv Kuban 2
WCBA Women - Play Offs
Inner Mongolia Wom. vs Shandong Wom.
Jiangsu Phoenix Wom. vs Zhejiang Golden Bulls Wom.
Sichuan Wom. vs Shanxi Xing Rui Wom.
Antalya (Turkey), clay
Polona Hercog vs Irina-Camelia Begu
Antalya (Turkey), clay - STB
Babos T./Zvonareva V. vs Kawa K./Schoofs B.
Girona (Spain), clay
Jesper De Jong vs Pedro Martinez
Girona (Spain), clay - STB
Eysseric J./Olivetti A. vs Cabral F./Patten H.
Naples 3 (Italy), clay
Matteo Gigante vs Samuel Vincent Ruggeri
Matteo Martineau vs Luca Nardi
Naples 3 (Italy), clay - STB
Liutarevich I./Manafov V. vs Arneodo R./Weissborn S.
NMHL - Play Offs
Yermak Angarsk vs Yunison Moscow
Optibet Hokeja Liga - Play Offs
Zemgale vs Mogo
Extraliga - Play Offs
VK Lvi Prague vs Pribram
National League - Play Offs
Taraz Jambil vs Pavlodar
National League A
IPRC Ngoma vs Kirehe
Serie B2 Cup Women
Star Volley Bisceglie Wom. vs Acrobatica Group Wom.
Youth League - 1st-6th places
Fakel Novy Urengoy Youth vs Kuzbass Youth
KBO
Doosan Bears vs KIA Tigers