Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Division 1
Al Bukayriyah vs Al Jandal
Al Taraji vs Al-Qaisumah
Division 2 - Group 1
Lysekloster vs Brann 2
Division 3 - Group 3
Skeid 2 vs Sarpsborg 08 2
Division 3 - Group 4
Stabaek 2 vs Lillestrom 2
Division 3 - Group 5
Molde 2 vs Kristiansund 2
Friendly International U19
North Macedonia U19 vs Montenegro U19
Lithuanian Cup
Siauliai FA vs Suduva
Meistriliiga
Flora vs Kuressaare
Optibet Virsliga
Metta vs Tukums 2000
Parva Liga - Relegation Group
Beroe vs Lok. Sofia
Premier League
Ceramica Cleopatra vs National Bank Egypt
El Gouna vs El Gaish
Reserve League
Sharjah SCC U21 vs Khor Fakkan U21
Al Ain SCC U21 vs Al Wahda Abu Dhabi U21
Emirates Club U21 vs Al Jazira SC U21
Hatta Dubai U21 vs Al Bataeh U21
Reserve League - First stage
Excursionistas Res. vs Acassuso Res.
Centro Espanol Res. vs Puerto Nuevo Res.
Stars League
Al Shorta SC vs Al Karkh
U19 League
FK Podgorica U19 vs OFK Petrovac U19
UAE League
Al Nasr Dubai vs Ajman
Energa Basket Liga - Play Offs
Trefl Sopot vs Slask Wroclaw
Korisliiga - Play Offs
BC Nokia vs Helsinki Seagulls
Korvpalli Meistriliiga - Play Offs
Rapla vs Parnu
LKL - Play Offs
Zalgiris Kaunas vs Lietkabelis
NBL - Play Offs
Nymburk vs Usti n. Labem
Premijer Liga Women - Play Offs
Tresnjevka 2009 Wom. vs Ragusa Dubrovnik Wom.
Superleague - Play Offs
Kutaisi vs Kavkasia
French Open (France), clay
Kyrian Jacquet vs Aziz Dougaz
Dmitry Popko vs Valentin Royer
Daniel Rincon vs Jurij Rodionov
Li Tu vs Oliver Crawford
Albert Ramos-Vinolas vs Andrea Vavassori
Miriam Bianca Bulgaru vs Aliona Falei
Katarina Zavatska vs Yulia Starodubtseva
Elvina Kalieva vs Laura Pigossi
Geneva (Switzerland), clay
Flavio Cobolli vs Ben Shelton
Rabat (Morocco), clay - STB
Marozava L./Rus A. vs Danilina A./Xu Y.
Strasbourg (France), clay
Liudmila Samsonova vs Leylah Fernandez
World Championship
Canada vs Czech Republic
Latvia vs USA
Bishkek Champs
Dordoi Wom. vs Bishkek Wom.
Regional League Women
Ates B Wom. vs Anadolu Olimpik Wom.
University League
Istanbul Univ. vs Dumlupinar Univ.
Campeonato Nacional Women
Sporting Luanda Wom. vs Estrela Palacio Wom.
Handbollsligan Women - Play Offs
Onnereds Wom. vs Savehof Wom.
Presidents Cup
Al Sharjah vs Al Jazira
Mulaiha vs Shabab Al Ahli Dubai
Superleague Women - 9th-12th places
Stavropol Wom. vs Izhevsk Wom.
Setka Cup
Oleksandr Seluchenko vs Ivan Efimenko
Pavel Hala vs Petr Provaznik
Petr Kolesnik vs Nikita Priadko
TT Cup
Javier Benito vs Ivan Martin
TT Star Series Men
Alberto Lillo vs Miguel Nunez Tapia